VALIGE, MILLINE SILD TEIE KARDINATEL ON
PROFESSIONAALNE TÄISTEENUSEGA KARDINAPUHASTUS

PROFESSIONAALNE TÄISTEENUSEGA KARDINAPUHASTUS

Ideaalse tulemusega hoolitsus teie interjööri eest
Harjumaal
MEIE TEENUS HÕLMAB 3 ETAPPI
KARDINATE PUHASTUS
Teie kardinad antakse üle meie partnerfirmale Mr & Mrs Clean. Nad vaatavad üle seisukorra ja valivad iga kangatüübi puhul optimaalse puhastusmeetodi.
KARDINATE EEMALDAMINE JA LEPING
Motiva spetsialist tuleb teie juurde kardinate ja konksude eemaldamiseks. Ta pildistab üles teie kardinate seisukorra ja paigaldusviisi. Lepingus fikseeritakse teie meelerahu huvides olemasolevad defektid.
TAGASTUS JA PAIGALDUS
Pärast puhastusprotseduuri tagastame teile kardinad ja riputame need algsesse kohta. Seejärel aurutame neid ideaalse tulemuseks saavutamiseks kohapeal.
Meie partneri Mr & Mrs Clean eelised
Individuaalne lähenemine: Mr & Mrs Cleani meeskond teostab iga kardina seisukorra individuaalse hindamise, valides igale kangatüübile kõige sobivama ja ohutuma puhastusmeetodi.

Puhastusvahendite ohutus: Mr & Mrs Cleanis kasutatavad puhastusvahendid on kangale ohutud, säilitades nende kvaliteedi, värvuse ja kuju. See tagab, et kardinate seisukord on pärast puhastust suurepärane.

Keskkonnasõbralikud meetodid: Mr & Mrs Clean kasutab keskkonnasõbralikke meetodeid, minimeerides keemiliselt agressiivsete ainete kasutamist. See ei tähenda ainult teie kardinate, vaid ka meie planeedi eest hoolitsemist.

Tähelepanu detailidele: Mr & Mrs Clean pöörab erilist tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele, et klient saaks tagasi ideaalses seisukorras kardinad.

Professionaalid: Mr & Mrs Clean töötab kogenud spetsialistidega, kellel on oskused ja teadmised keemilise puhastuse valdkonnas, tagades teenuste usaldusväärsuse ja kvaliteedi.

Parimad hinnad: Mr & Mrs Cleani meeskond pakub parimat hinna ja kvaliteedi suhet.
TEENUSE MAKSUMUSE ARVUTAMINE
Teenust osutatakse Harjumaa piires
Kardina laiuse mõõtmisel veenduge, et see oleks ühtlaselt laiali, seejärel kasutage suuruse täpseks mõõtmiseks painduvat mõõdulinti, tõmmates seda piki kardina kogu laiust. Nõnda on võimalik saada kõige täpsemad mõõdud, võttes arvesse kardina kõverusi ja kuju.
Saada päring
TEENUSE MAKSUMUSE ARVUTAMINE
Teenust osutatakse Harjumaa piires