Vertikaalsed ribakardinad: stiil ja mugavus koju ja kontorisse

Järelmaks 0%, väljasõit koju ja mõõtmine tasuta

Enam kui 10-aastase kogemusega disainer sõidab teie juurde koju, tutvustab teile kangaid ja mudeleid ning võtab ka mõõdud

DISAINERI VÄLJASÕIT
MIKS TASUB VALIDA JUST MEID
SUURIM VALIK
Motiva pakub üle 300 kanga ja profiilivärvi
KUJUNDAJA VÄLJASÕIT KOJU
või kontorisse koos kangaste ja karniiside näidistega
INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE
valmistamine vastavalt teie mõõtudele ja igale eelarvele
MIS ON vertikaalsed ribakardinad?
Vertikaalsed ribakardinad on päikesekaitse lahendusteks üks populaarsemaid valikuid. Neid võib funktsionaalsuse ja taskukohase hinna tõttu sageli näha kontorites, ärikeskustes, aga ka meditsiini- ja haridusasutustes.
Pöörates lamelle 180 kraadi, ei saa mitte ainult kaitsta ruumi päikesevalguse ja kutsumata pilkude eest, vaid luua ka meeldiva hajusa loomuliku valguse

Erinevalt kardinatest on vertikaalsetel ribakardinatel võimalus mitte ainult eemalduda, liikuda küljele, vaid ka liikuda keskele

Vertikaalseid ribakardinaid on lihtne puhastada ja hooldada tänu materjali siledatele pindadele ja lihtsale konstruktsioonile.

Need sobivad ideaalselt kasutamiseks nii kodu kui ka kontori interjööris, pakkudes võimalust luua elegantne ja funktsionaalne disain igasse ruumi.

Vertikaalseid ribakardinaid saab juhtida kas käsitsi või automatiseeritud juhtimissüsteemide abil, mis tagab kasutusmugavuse.
Toode on saadaval elektrimootori ja kaugjuhtimispuldiga versioonina.
Paigaldamine aknaavasse, seinale või lakke.
Lamellid on väga kulumiskindlad ega tuhmu ereda päikese käes
Valime variandi igale maitsele
Vertikaalsed ribakardinad koju
Meie vertikaalsed ribakardinad pole mitte ainult teie kodu interjööri stiilne täiendus, vaid ka praktiline lahendus suure õhuniiskusega või võimalike saasteainetega ruumidesse. Need kaitsevad tõhusalt päikese ja soovimatute pilkude eest, samas on neid lihtne puhastada ja puhtana hoida.
Vertikaalsed ribakardinad kontoritesse, koolidesse ja haiglatesse
Kontorites, koolides ja haiglates on meie vertikaalsed ribakardinad tänu praktilisusele ja kasutusmugavusele interjööri lahutamatu osa. Need reguleerivad hõlpsasti valgustuse taset ja tagavad vajaliku privaatsuse, muutes need ideaalseks valikuks äri- ja avalikes ruumides.
Vertikaalsed ribakardinad ebastandardse kujuga akendele
Vertikaalsed ribakardinad, nagu ka BALI kardinad, on ideaalne lahendus ebastandardse kujuga akendele. Need kohanduvad kergesti akna iga geomeetriaga, pakkudes mitte ainult elegantset ilmet, vaid ka funktsionaalset kaitset päikese ja kõrvaliste pilkude eest.
vaadake meie tehtud
töid, et veenduda kvaliteedis
192€
MATERJAL + tootmine + PAIGALDUS
Vertikaalsed ribakardinad:
Suurus: 1800 х 1400mm
Kangas: Berlin Blance

Lamelli laius: 127mm
670€
MATERJAL + tootmine + PAIGALDUS
Vertikaalsed ribakardinad:
Suurus: 2300 х 2000mm 3tk
Kangas: Patagonia FR Light Gray

Lamelli laius: 89mm
135€
MATERJAL + tootmine + PAIGALDUS
Vertikaalsed ribakardinad:
Suurus: 1500 х 1300mm
Kangas: Line N Grey

Lamelli laius: 127mm
200€
MATERJAL + tootmine + PAIGALDUS
Vertikaalsed ribakardinad:
Suurus: 2500 х 1800mm
Kangas: Line N White

Lamelli laius: 127mm
230€
MATERJAL + tootmine + PAIGALDUS
Vertikaalsed ribakardinad:
Suurus: 2000 х 2500mm
Kangas: Miami Tan

Lamelli laius: 127mm
vertikaalsete ribakardinate MAKSUMUSE ARVUTAMINE
Saada päring
vertikaalsete ribakardinate MAKSUMUSE ARVUTAMINE
MEID USALDAB ENAM KUI 10 000 KLIENTI JA SOOVITAVAD MEID TEISTELE
Suhtlemine Motivaga oli väga meeldiv kogemus. Tellisin endale kassettrulood ja kardinasiinid. Müügikonsultant tuli koju, võttis mõõdud ja koos valisime kanga (tal oli kaasas suur valik näidiseid). Seejärel 3 nädalat ootamist ja valmis saigi. Vahepealne suhtlemine käis meilide teel ja alati vastati väga kiiresti ja isegi väljaspool ametlikku tööaega. Minule jäi Motivast mulje kui väga professionaalsest ja kliendile orienteeritud firmast.

Arvustus Google'ist
Päringule reageeriti kiirelt ja meie kodus kohapeal käis nõu andmas Jekaterina, kelle abiga valisime välja sobivad lahendused. Tarneaja osas on natuke ootamist kuid kuid tellimus täideti varem, mis oli väga positiivseks üllatuseks. Paigaldus käis kiirelt ja professionaalselt! Jäime väga rahule nii toodete kui teenindusega ja plaan on mõne aja pärast veel juurde osta täiendavad kardinad.

Arvustus Google'ist
Очень довольна выполненной работой! Дизайнер приехала к нам домой, сняла все размеры и привезла с собой полный чемодан тканей на выбор (заранее обговорили ТЗ). Помогла подобрать цвет и фактуру ткани, вместе выбрали крепления и карниз. Техник по установке оперативно всё установил. Спасибо за проделанную работу!

Arvustus Google'ist
Хорошее обслуживание. В салоне работают профессионалы своего дела, смогли много чего посоветовать. Заказывала шторы. Летом эта услуга актуальна, поэтому пришлось подождать дольше обычного(около 2 месяцев, в салоне об этом предупредили сразу), но оно того стоило. Цены приемлемые, мастер установил всё очень быстро и качественно, шторы выглядят прекрасно. Буду обязательно заказывать ещё через Мотива. Спасибо!

Arvustus Google'ist