Fassaadirulood: hoiavad ära ülekuumenemise ja tagavad privaatsuse

Järelmaks 0%, väljasõit koju ja mõõtmine tasuta

Enam kui 10-aastase kogemusega disainer sõidab teie juurde koju, tutvustab teile kangaid ja mudeleid ning võtab ka mõõdud

DISAINERI VÄLJASÕIT
SUURIM VALIK
Motiva pakub üle 300 kanga ja profiilivärvi
KUJUNDAJA VÄLJASÕIT KOJU
või kontorisse koos kangaste ja karniiside näidistega
INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE
väliruloode valmistamine vastavalt teie mõõtudele
MIKS TASUB VALIDA Just meid
MIKS KAUBAMÄRK GAVIOTA JA NENDE ZIPSCREEN fassaadirulood?
Gaviota on ruloode, varikatuste ja piirete komponentide ja süsteemide tootmise liider. See asub Hispaanias (Alicantes) ja tal on 50-aastane kogemus päikesevarjete valdkonnas. Ettevõttel on suur tööstuslik tootmisvõimsus, et rahuldada mis tahes nõudlust, ning alati ollakse valmis oma kliente aitama.
Tuulekindlus
Zipscreen-süsteem pakub tänu lukustustehnoloogiale usaldusväärset tuulekaitset, mistõttu on see ideaalne valik ka tugeva tuule korral. See tagab stabiilse ja ohutu kasutuse kõikides ilmastikutingimustes.
Voltide puudumine
Tänu tõmbluku põhimõttele ei tekita Zipscreen-rulood kangal kortse. See loob aknapinnale ühtlase ja korraliku katte, mis annab interjöörile esteetilise ilme ja suurendab kardinate funktsionaalsust.
Putukakaitse
Zipscreen-süsteem ei paku mitte ainult kaitset välistegurite eest, vaid takistab ka putukate sisenemist tuppa juhikute ja kanga vahelise tiheda ühenduse tõttu.
Energiasääst
Zipscreen kaitseb kuumadel päevadel ülekuumenemise eest ja vähendab soojakadusid külmal aastaajal. See loob nii mugava siseruumi kui ka säästab jahutus- ja küttekulusid.
MILLISED ON väliruloode EELISED?
Zipscreen on multifunktsionaalne vertikaalne elektriajamiga ruloo.

Selle erinevus teistest süsteemidest seisneb spetsiaalses ZIP-lindis, mis on keevitatud kanga külgedele.

Kangas on kindlalt kinnitatud külgjuhikutesse, mis suurendab vastupidavust välismõjudele.

Paigaldamine toimub aknaraamile või -avasse.

Suur valik värve kangastele ja profiilidele, mis võimaldab integreerida süsteemi erinevatesse interjööri kujundustesse.
Kaitse ja stiil: fassaadi rulookardinad terrassidele ja akendele
Looge hubane nurgake vabas õhus
Fassaadirulood pakuvad usaldusväärset kaitset päikese, vihma ja tuule eest, tagades mugava viibimise värskes õhus iga ilmaga. Looge hubane ruum lõõgastumiseks ja suhtlemiseks, pakkudes fassaadi rullkardinate abil privaatsust ja kaitset kõrvaliste pilkude eest.

Lihtne kasutamine ja paigaldamine muudavad fassaadi rulookardinaid ideaalseks valikuks teie terrassi või lehtla uuendamiseks. Maksimaalse kasutusmugavuse tagamiseks on neid elektriajami abil lihtne tõsta ja langetada.
Stiil ja funktsionaalsus teie koju
Fassaadi rulookardinad kaitsevad tõhusalt päikesevalguse ja ruumi ülekuumenemise eest, aidates luua majas mugavad viibimistingimused. Tagage endale ja oma perele privaatsus ja turvalisus võimalusega reguleerida valguse läbitungimise taset ja kaitsta oma keskkonda kõrvaliste pilkude eest.

Välirulood on saadaval erineva disaini ja värviga, võimaldades valida ideaalne lahendus, mis sobitub harmooniliselt teie kodu interjööri, andes sellele ainulaadse ja stiilse ilme.
fassaadiruloode KASUTAMISE NÄITED
Fassaadirulood:
Suurus: 2500 х 2700mm
Kangas: Dickson Elephant
Profiil: valge
Fassaadirulood:
Suurus: 6000 х 3500mm
Kangas: Sattler 318
Profiil: antratsiit
Fassaadirulood:
Suurus: 1800 х 2400mm
Kangas: Serge 600 5%
Profiil: valge
Fassaadirulood:
Suurus: 2000 х 2000mm
Kangas: Serge 600 Linen
Profiil: antratsiit
Fassaadirulood:
Suurus: 1900 х 2500mm
Kangas: Lunar BO Charcoal Profiil: antratsiit
Fassaadirulood:
Suurus: 4000 х 2500mm
Kangas: Lunar BO white
Profiil: pruun
Taotlege spetsialistilt personaalset nõustamist oma kodu jaoks.
Meie meeskond aitab teil mahtuda igasse eelarvesse tänu suurele erinevate tootjate kangavalikule.

Spetsialist teeb kõik vajalikud mõõtmised ning võtab ka täieliku vastutuse nende täpsuse eest.

Nõuandeid ja soovitusi jagavad üle 10-aastase kogemusega spetsialistid.
Meie ülikogenud spetsialistid pakuvad väljasõiduteenust teie juurde koju koos materjalinäidistega. Nad võtavad meeleldi kõik vajalikud mõõtmised täpsuse garantiiga ja jagavad teiega inspireerivaid ideid teie interjööriga seoses.

Ja kõige huvitavam on see, et just praegu on see teenus teile tasuta!
MEID USALDAB ENAM KUI 10 000 KLIENTI JA SOOVITAVAD MEID TEISTELE
Suhtlemine Motivaga oli väga meeldiv kogemus. Tellisin endale kassettrulood ja kardinasiinid. Müügikonsultant tuli koju, võttis mõõdud ja koos valisime kanga (tal oli kaasas suur valik näidiseid). Seejärel 3 nädalat ootamist ja valmis saigi. Vahepealne suhtlemine käis meilide teel ja alati vastati väga kiiresti ja isegi väljaspool ametlikku tööaega. Minule jäi Motivast mulje kui väga professionaalsest ja kliendile orienteeritud firmast.

Arvustus Google'ist
Päringule reageeriti kiirelt ja meie kodus kohapeal käis nõu andmas Jekaterina, kelle abiga valisime välja sobivad lahendused. Tarneaja osas on natuke ootamist kuid kuid tellimus täideti varem, mis oli väga positiivseks üllatuseks. Paigaldus käis kiirelt ja professionaalselt! Jäime väga rahule nii toodete kui teenindusega ja plaan on mõne aja pärast veel juurde osta täiendavad kardinad.

Arvustus Google'ist
Очень довольна выполненной работой! Дизайнер приехала к нам домой, сняла все размеры и привезла с собой полный чемодан тканей на выбор (заранее обговорили ТЗ). Помогла подобрать цвет и фактуру ткани, вместе выбрали крепления и карниз. Техник по установке оперативно всё установил. Спасибо за проделанную работу!

Arvustus Google'ist
Хорошее обслуживание. В салоне работают профессионалы своего дела, смогли много чего посоветовать. Заказывала шторы. Летом эта услуга актуальна, поэтому пришлось подождать дольше обычного(около 2 месяцев, в салоне об этом предупредили сразу), но оно того стоило. Цены приемлемые, мастер установил всё очень быстро и качественно, шторы выглядят прекрасно. Буду обязательно заказывать ещё через Мотива. Спасибо!

Arvustus Google'ist