UUENDAGE OMA INTERJÖÖRI KARDINAPUUDE JA -SIINIDE ABIL

Avastage parim valik kvaliteetseid kardinapuid,
mis sobivad Teie stiiliga

Enam kui 10-aastase kogemusega disainer sõidab teie juurde koju, tutvustab teile kangaid ja mudeleid ning võtab ka mõõdud

DISAINERI VÄLJASÕIT
sUUR VALIK
Motiva pakkub enam kui 200 tüüpi kardinapuid
TEENUSTE KOGUM
Lai valik teenuseid alates nõustamisest, kuni paigalduseni
INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE
Valmistamine tellimisel meie enda tootmisüksuses Tallinnas
MIKS TASUB VALIDA Just meid
TUNNETAGE MOTIVA TEKSTIILKARDINATE KARDINAPUUDE JA SIINIDE ERINEVUSI
Motiva kollektsioonist leiad kardinapuude mudeleid nii kerge tülli kui ka raskete külgkardinate jaoks. Suur materjali- ja värvitoonivalik hõlbustab teie interjööri täiustava variandi leidmist


Enamikku kardinapuid ja siine on põhiliste tööriistade olemasolul suhteliselt lihtne paigaldada.


Kvaliteetsete kardinapuude ja siinide ostmine säästab pikas perspektiivis raha, sest need kestavad kauem kui odavamad alternatiivid ja neid ei pea nii sageli vahetama.
– Kaasaegsed kardinapuud
nüüdisaegsetele interjööridele
Nüüdisaegsed kardinapuud peaksid olema lihtsad ja pealetükkimatud. Neil on selged jooned ja nüüdisaegne ilme. Motiva tootevalikus on enam kui 50 liiki kardinapuid 10 värvitoonis, mis sobivad erinevate akende suuruse ja stiiliga.

Neid saab paigaldada nii seinale kui ka lakke, et tekitada hõljumise efekt.

Peamine on säilitada lihtne disain ja mitte juhtida tähelepanu kõrvale muudelt interjööri elementidelt.
SUUR VALIK IGALE MAITSELE
LAESIINID –
igasse interjööri
Laesiinid on universaalne variant tekstiilkardinate jaoks, mis sobivad iga interjööri stiiliga. Neid saab valmistada akna igasugusest suurusest ja kujust lähtuvalt ning neid saab ka painutada.

Mõned siinid võivad olla automatiseeritud. See funktsioon on esmajoones kasulik raskesti ligipääsetavate akende või suurte tekstiilide puhul.
– dekoratiivsed kardinapuud
klassikalistele interjööridele
Klassikalises interjööris peaksid kardinapuud olema nii funktsionaalsed kui ka kaunid, suutma toetada raskeid kangaid ja täiendada traditsioonilist stiili.

Motiva klassikalised interjööri kardinapuud on saadaval erinevates värvitoonides, mis sobivad iga värvilahendusega. Värvitoonide valik on tohutu ja mitmekesine – alates vanakullast ja -pronksist kuni eredate punaste, roheliste ja siniste toonideni.
TOODAME KARDINAPUID JA SIINE OMA TOOTMISÜKSUSES
KARDINAPUU VALIK
Meie konsultandid aitavad valida kardinate ja interjööriga sobiva kardinapuu.
01
VAJALIKUD MÕÕTMISED
Näitame ja õpetame õigesti mõõtmist või tuleme teie juurde ja teeme mõõtmised
VALMISTAMINE MÕÕTUDE ALUSEL
Oma tootmisüksuses lõikame, komplekteerime, painutame siini või kardinapuu teie esitatud mõõtude alusel
KOHALETOOMINE JA PAIGALDUS
Vajadusel toovad meie paigaldajad kardinapuud või laesiinid kohale ja paigaldavad need
02
03
04
VASTUSED KORDUMA KIPPUVATELE KÜSIMUSTELE
Jah, muidugi, peaaegu kõigil mudelitel on musta värvi profiil
MEID USALDAB ENAM KUI 10 000 KLIENTI JA SOOVITAVAD MEID TEISTELE
Suhtlemine Motivaga oli väga meeldiv kogemus. Tellisin endale kassettrulood ja kardinasiinid. Müügikonsultant tuli koju, võttis mõõdud ja koos valisime kanga (tal oli kaasas suur valik näidiseid). Seejärel 3 nädalat ootamist ja valmis saigi. Vahepealne suhtlemine käis meilide teel ja alati vastati väga kiiresti ja isegi väljaspool ametlikku tööaega. Minule jäi Motivast mulje kui väga professionaalsest ja kliendile orienteeritud firmast.

Arvustus Google'ist
Päringule reageeriti kiirelt ja meie kodus kohapeal käis nõu andmas Jekaterina, kelle abiga valisime välja sobivad lahendused. Tarneaja osas on natuke ootamist kuid kuid tellimus täideti varem, mis oli väga positiivseks üllatuseks. Paigaldus käis kiirelt ja professionaalselt! Jäime väga rahule nii toodete kui teenindusega ja plaan on mõne aja pärast veel juurde osta täiendavad kardinad.

Arvustus Google'ist
Очень довольна выполненной работой! Дизайнер приехала к нам домой, сняла все размеры и привезла с собой полный чемодан тканей на выбор (заранее обговорили ТЗ). Помогла подобрать цвет и фактуру ткани, вместе выбрали крепления и карниз. Техник по установке оперативно всё установил. Спасибо за проделанную работу!

Arvustus Google'ist
Хорошее обслуживание. В салоне работают профессионалы своего дела, смогли много чего посоветовать. Заказывала шторы. Летом эта услуга актуальна, поэтому пришлось подождать дольше обычного(около 2 месяцев, в салоне об этом предупредили сразу), но оно того стоило. Цены приемлемые, мастер установил всё очень быстро и качественно, шторы выглядят прекрасно. Буду обязательно заказывать ещё через Мотива. Спасибо!

Arvustus Google'ist