RÄÄGIME, KUIDAS AUTOMATISEERIDA KARDINAID JA RIBAKARDINAID

ainult 6 sammuga

Enam kui 10-aastase kogemusega disainer sõidab teie juurde koju, tutvustab teile kangaid ja mudeleid ning võtab ka mõõdud

DISAINERI VÄLJASÕIT
Kõik ühes kohas
Motiva pakub kõike vajalikku kardinatest ja ruloodest kuni automaatikani
TEENUSTE KOGUM
Lai valik teenuseid alates nõustamisest, kuni paigalduseni
INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE
Valmistamine tellimisel meie enda tootmisüksuses Tallinnas
MIKS TASUB VALIDA Just meid
1. SAMM: TUTVUGE EELISTEGA
Kaitsevad ruumi elanikke, mööblit ja taimi päikesekiirte eest.

Lihtsad kasutada, käsitsemine ühe nupuvajutusega.

Sobivad ideaalselt raskesti ligipääsetavatele akendele.

Ühildumine Targa maja süsteemiga
Kardinate automaatne toimimine

Lastele ohutud: käsitsi juhtimiseks pole nööre ega kette.

Motoriseerimine annab kardinatele ja ribakardinatele pikema kasutusea.

Nupp jätab meelde teie kardinate eelisasendi.
2. SAMM: VALIGE SOOVITUD KARDINATÜÜP
RULOOKARDINAD
See kangast ribakardinamudel on kõige sagedamini elektrimootoritega. See on minimalistlik ja praktiline lahendus ning seetõttu tarbijate ja disainerite seas nõutud.
TEKSTIILKARDINAD
Kui teil on 8 meetri kõrgune aken, ei saa te kardinat lihtsalt sulgeda ega avada käte või nööri abil. Sel juhul kasutatakse alati tekstiili siini elektrimootoriga.
RIBAKARDINAD
Seda tüüpi ribakardin on väga sageli mõeldud kõrgele paigaldamiseks, sellisel juhul on ribakardina mootori kaugjuhtimine ainuvõimalik lahendus.
Bali hübriid kardinad
Bali kardinad on varustatud kardinasüsteemiga, mis sarnaneb vertikaalsete ribakardinatega. Bali saab valmistada kuni 10 meetri kõrguseks. Sellisel juhul soovitame valida kardina koos elektrimootoriga.
3. SAMM: VALIGE TOITEALLIKAS – AKU VÕI VOOLUVÕRK?
JUHTMETA LAHENDUSED
Elektriajamid on aku- või patareitoitega. See tähendab juhtmete puudumist ja aku pikka tööiga. Kardinaid ja ribakardinaid saate juhtida kaugpuldi, seinale paigaldatava raadiolüliti või nutitelefoni abil.
Kiire ja lihtne paigaldus

Täielikult juhtmeta lahendus

Pikk kasutusiga enne laadimist

Saab paigaldada ka pärast remondi lõppu
VÕRGUTOIDE
Kui vajate võrgutoitega ajamit, trafoga või ilma. Saate neid ülivaikseid ja võimsaid mootoreid juhtida kaugpuldiga või integreerida need Targa kodu süsteemi koos muude konstruktsioonidega. Selliseid elektriajameid peavad paigaldama kvalifitseeritud spetsialistid.
Puuduvad vahetamist vajavad patareid

Pidev elektritoide

Sobivad ideaalselt suurte kardinate ja ribakardinate puhul

Tervikliku paigalduse eest hoolitseb Motiva.
4. SAMM: VALIGE JUHTSEADME LIIK
KAUGPULT VÕI LÜLITI
Olenemata sellest, kas valite kaugpuldi või seinalüliti, saate konstruktsioone juhtida üksikult või rühmadena
NUTITELEFON
Juhtige kõiki kardinaid ja muid Somfy nutikonstruktsioone rakendusega Connexoon® Window RTS, olenemata sellest, kas viibite kodus või eemal.
HÄÄLJUHTIMINE
Andke oma häälassistendile ühesõnaline käsk, et ta saaks teie kardinad ja ribakardinad automaatselt aktiveerida.
5. SAMM: VALIGE TARVIKUD KARDINATE JA RIBAKARDINATE AUTOMATISEERIMISEKS
Meie kaugpuldi taimerifunktsioon võimaldab teil igal hommikul aknad automaatselt avada. Kardinad toimivad taimeriga automaatselt ka siis, kui viibite kodust eemal. See jäljendab teie kohalolekut, mis mõjutab turvalisust ja vähendab sissemurdmiste ohtu.

Meie päikeseandurid, mida saab paigaldada ruumidesse või välistingimustesse, suudavad mõõta ka valgustatust ja temperatuuri. Nad reguleerivad teie kardinad ja ribakardinad optimaalsesse asendisse, et pakkuda teile maksimaalset mugavust.

– PÄIKESEANDUR VÕI TAIMER?
6. SAMM: PÖÖRDUGE PROFESSIONAALI POOLE KARDINATE JA RIBAKARDINATE VALIMISEKS JA PAIGALDAMISEKS
Pakkumise saamiseks täitke allolev vorm ja töötaja helistab teile esimesel võimalusel tagasi. Ta annab teile enne ostmist nõu, annab ülevaate lisavarustuse ja maksumuse kohta.
NAUTIGE MAKSIMAALSET MUGAVUST MEIE AUTOMATISEERITUD
KARDINATE JA RIBAKARDINATE ABIL
– Tekstiilkardinad
Kangast Dekoma Spring Seaport valmistatud tellitavad kardinad lisavad elegantsi igasse ruumi. Automatiseerimise tehnoloogiaga ühendatult pakuvad need täiendavat hubasust ja mugavust.

Kaugjuhtimispuldiga saate mugavalt, voodist tõusmata kardinaid reguleerida, mis teeb automaatsetest kardinatest luksusliku ja mugava täienduse igas magamistoas.

Tekstiilkardinad –
Изготовленные на заказ тюль шторы из ткани Dekoma Puro Beige придадут элегантность любому помещению. В сочетании с технологией автоматизации они обеспечивают дополнительное удобство и комфорт.

С помощью пульта дистанционного управления вы можете легко регулировать шторы которые превышают стандартную высоту.
Ribakardinad –
Tellitavad ribakardinad on oivaline lahendus igas eluruumis, eriti kui seal on väga suured ja kõrged aknad.

Nende akende ribakardinaid võib olla raske käsitsi sulgeda ja juhtida, mistõttu on automatiseerimine väga kasulik funktsioon. Automatiseeritud ribakardinate abil saate lihtsalt ühe nupuvajutusega reguleerida ruumis valgustuse ja eraldatuse taset.

– Rulookardinad
Mustast kangast Screen tellitavad rulood on stiilne täiendus igas interjööris.

Ideaalne lahendus kõrgete akende puhul on automatiseerimise tehnoloogia. Automatiseeritud rulood pakuvad täiendavat mugavust ja privaatsust, võimaldades neid hõlpsalt reguleerida ilma käsitsi avamise või sulgemiseta, mistõttu on need ideaalne lahendus nüüdisaegses interjööris.
MEID USALDAB ENAM KUI 10 000 KLIENTI JA SOOVITAVAD MEID TEISTELE
Suhtlemine Motivaga oli väga meeldiv kogemus. Tellisin endale kassettrulood ja kardinasiinid. Müügikonsultant tuli koju, võttis mõõdud ja koos valisime kanga (tal oli kaasas suur valik näidiseid). Seejärel 3 nädalat ootamist ja valmis saigi. Vahepealne suhtlemine käis meilide teel ja alati vastati väga kiiresti ja isegi väljaspool ametlikku tööaega. Minule jäi Motivast mulje kui väga professionaalsest ja kliendile orienteeritud firmast.

Arvustus Google'ist
Päringule reageeriti kiirelt ja meie kodus kohapeal käis nõu andmas Jekaterina, kelle abiga valisime välja sobivad lahendused. Tarneaja osas on natuke ootamist kuid kuid tellimus täideti varem, mis oli väga positiivseks üllatuseks. Paigaldus käis kiirelt ja professionaalselt! Jäime väga rahule nii toodete kui teenindusega ja plaan on mõne aja pärast veel juurde osta täiendavad kardinad.

Arvustus Google'ist
Очень довольна выполненной работой! Дизайнер приехала к нам домой, сняла все размеры и привезла с собой полный чемодан тканей на выбор (заранее обговорили ТЗ). Помогла подобрать цвет и фактуру ткани, вместе выбрали крепления и карниз. Техник по установке оперативно всё установил. Спасибо за проделанную работу!

Arvustus Google'ist
Хорошее обслуживание. В салоне работают профессионалы своего дела, смогли много чего посоветовать. Заказывала шторы. Летом эта услуга актуальна, поэтому пришлось подождать дольше обычного(около 2 месяцев, в салоне об этом предупредили сразу), но оно того стоило. Цены приемлемые, мастер установил всё очень быстро и качественно, шторы выглядят прекрасно. Буду обязательно заказывать ещё через Мотива. Спасибо!

Arvustus Google'ist