energiatõhusad lahendused akendele

Uurige välja, kuidas meie kardinad ja rulood võivad teil säästa raha ja suurendada kodu mugavust.

Enam kui 10-aastase kogemusega disainer sõidab teie juurde koju, tutvustab teile kangaid ja mudeleid ning võtab ka mõõdud

DISAINERI VÄLJASÕIT
MIKS TASUB VALIDA Just meid
sUUR VALIK
Motiva pakkub enam kui 5000 kangast ja materjali
TEENUSTE KOGUM
Lai valik teenuseid alates nõustamisest, kuni paigalduseni
INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE
Valmistamine tellimisel meie enda tootmisüksuses Tallinnas
Mis on energiatõhusus ja milleks?
Energiatõhusus on väiksema energiakulu kasutamine sama ülesande täitmiseks või sama mugavustaseme saavutamiseks. See aitab vähendada energiakulusid, kasvuhoonegaaside heitkoguseid ja säästa loodusressursse.
Raha kokkuhoid
Energiatõhusad lahendused võimaldavad oluliselt vähendada energiaarveid, mis pikemas perspektiivis toob kaasa pere eelarve olulise kokkuhoiu.
Mugavuse suurendamine
Aknalahendused, nagu kardinad ja rulood, aitavad hoida kodus mugavat temperatuuri, vältides suvel ülekuumenemist ja hoides talvel soojust.
Keskkonna kaitsmine
Energiatarbimise vähendamine vähendab süsinikdioksiidi ja muude kahjulike ainete heitkoguseid atmosfääri, mis aitab võidelda kliimamuutustega ja parandada keskkonnaseisundit.
Kinnisvara maksumus
Energiatõhusate lahendustega kodud on ostjatele atraktiivsemad ja nende turuväärtus võib olla kõrgem, mistõttu on see väärt investeering.
Energiatõhusus arvudes:
Maja aknad vastutavad kuni 50% soojuskao või -võidu eest.
(Allikas: U.S. Department of Energy)
Õigesti valitud kardinad või rulood võivad vähendada kütte ja jahutuse energiatarbimist kuni 25%.
(Allikas: Efficient Window Coverings Collaborative)
Energiatõhusate kangaste ja materjalide kasutamine aknalahendustes võib vähendada energiakulusid kuni 30%. (Allikas: Energy.gov)
Väliste päikesekaitseseadmete (nt fassaadiruloode) paigaldamine võib suveperioodil vähendada kodu soojusvoogu 33%.
(Allikas: National Renewable Energy Laboratory)
Siseaknakatete
eelised
Voldikkardinad
Soojuskao vähendamine: ainulaadse kärgstruktuuriga Cosiflor Sona BO voldikkardinad hoiavad talvel siseruumides soojust ja takistavad suvel ülekuumenemist. Uuringud on näidanud, et need vähendavad akende kaudu soojuskadu kuni 47%.

Energiasääst: väiksem soojuskadu toob kaasa madalamad kütte- ja jahutusarved. Tänu sellele aitavad voldikkardinad muuta teie kodu keskkonnasõbralikumaks.

Mitmekülgsus: voldikkardinad on saadaval erinevates värvides ja mustrites, mis võimaldab valida ideaalse variandi igasse interjööri. Need sobivad ka standardsetele ja ebastandardsetele akendele.

Horisontaalsed ribakardinad
Suur peegeldusvõime: heledad ribakardinad peegeldavad tõhusalt päikesekiiri, vähendades suvel soojuse lisandumist kuni 45%. Nad suunavad valguse tagasi välja, takistades selle muutumist siseruumides soojuseks.

Valguse juhtimine ja privaatsus: ribakardinad võimaldavad juhtida koju siseneva valguse hulka ja pakuvad siseruumides privaatsust. Horisontaalseid ribakardinaid saab reguleerida nii, et need peegeldaksid valgust lakke, hajutades selle pehmelt üle toa ilma liigse kuumuse või helkideta.

Energiatõhusad materjalid: puidust ja alumiiniumist ribakardinad on head isolaatorid, aidates talvel siseruumides soojust säilitada ja suvel päikesesoojuse eest kaitsta.
Tekstiilkardinad
Kangas: kardinad, mis on valmistatud rasketest kangastest, nagu samet, seemisnahk, vill ja gobelään, on suurepärased isolaatorid. Neil on tihe struktuur, mis vähendab külma või kuumuse sissetungimist. Spetsiaalse voodriga kardinad peegeldavad talvel soojust sissepoole ja tõrjuvad suvel päikesekiiri. See võimaldab talvel soojuskadu vähendada 10% ja suvel tõrjuda kuni 33% soojust.

Värvus: tumedad kardinad hoiavad paremini soojust, mis on külmas kliimas ideaalne lahendus. Heledad kardinad peegeldavad päikesevalgust, aidates kuumal aastaajal jahedust hoida.

Täielik katvus: maksimaalse energiatõhususe tagamiseks peavad kardinad katma akna täielikult laest põrandani, luues isoleeriva barjääri ja vältides õhulekkeid.
Rulookardinad
Soojusisolatsioon: tihedast kangast rulookardinad võivad parandada akende soojusisolatsiooni, vähendades soojuskadu kuni 25%. Need blokeerivad tõhusalt päikesevalgust, vähendades suvel soojuse lisandumist.

Valguse juhtimine: rulookardinad pakuvad mugavat valguse juhtimist, tagades täieliku pimenduse või valguse osalise läbilaskvuse.

Hooldusmugavus: rulookardinaid on lihtne puhastada ja need nõuavad minimaalset hooldust, muutes need praktiliseks valikuks igasse koju.
Energiatõhusad kangad ja materjalid
Plisseed
Rulood
Ribakardinad
Kardinad
Pearl 312
Delta BO C
Dark Grey 318
Delta BO C
Lily Green 314
Delta BO C
Mud 320
Delta BO C
Chocolate 310
Delta BO C
White 301
Delta BO C
Charcoal
Screen
Ebony
Screen
Soft Grey
Screen
Bran
Berlin BO
Limestone
Berlin BO
Snow white
Berlin BO
15_A
Alumiinium
18_A
Alumiinium
3_A
Alumiinium
Tiger Eye 5014
Puit
Cloud 5087
Puit
Charcoal 5089
Puit
E3081
Englisch Dekor
E3089
Englisch Dekor
E3078
Englisch Dekor
V2834
Englisch Dekor
V2829
Englisch Dekor
V2820
Englisch Dekor
Väliste aknalahenduste eelised
Fassaadirulood, turvarulood ja markiisid pakuvad:
Tõhusat päikese- ja kuumuskaitset: välised aknalahendused aitavad vähendada siseruumides päikeseenergia tungimist, vähendades kliimaseadmete koormust ja luues mugavama sisekeskkonna, mis toob kaasa energiasäästu ning madalamad kütte- ja jahutusarved.

Kaitset ilmastikunähtuste eest: fassaadirulood, kaitsvad ribakardinad ja varikatused kaitsevad aknaid vihma, lume ja tuule eest, pikendades nende kasutusiga ja vähendades remondivajadust.

Privaatsus ja turvalisus: need pakuvad täiendavat privaatsuse taset, kaitstes interjööri kõrvaliste pilkude eest ja tagades teie kodu turvalisuse.
MEID USALDAB ENAM KUI 10 000 KLIENTI JA SOOVITAVAD MEID TEISTELE
Suhtlemine Motivaga oli väga meeldiv kogemus. Tellisin endale kassettrulood ja kardinasiinid. Müügikonsultant tuli koju, võttis mõõdud ja koos valisime kanga (tal oli kaasas suur valik näidiseid). Seejärel 3 nädalat ootamist ja valmis saigi. Vahepealne suhtlemine käis meilide teel ja alati vastati väga kiiresti ja isegi väljaspool ametlikku tööaega. Minule jäi Motivast mulje kui väga professionaalsest ja kliendile orienteeritud firmast.

Arvustus Google'ist
Päringule reageeriti kiirelt ja meie kodus kohapeal käis nõu andmas Jekaterina, kelle abiga valisime välja sobivad lahendused. Tarneaja osas on natuke ootamist kuid kuid tellimus täideti varem, mis oli väga positiivseks üllatuseks. Paigaldus käis kiirelt ja professionaalselt! Jäime väga rahule nii toodete kui teenindusega ja plaan on mõne aja pärast veel juurde osta täiendavad kardinad.

Arvustus Google'ist
Очень довольна выполненной работой! Дизайнер приехала к нам домой, сняла все размеры и привезла с собой полный чемодан тканей на выбор (заранее обговорили ТЗ). Помогла подобрать цвет и фактуру ткани, вместе выбрали крепления и карниз. Техник по установке оперативно всё установил. Спасибо за проделанную работу!

Arvustus Google'ist
Хорошее обслуживание. В салоне работают профессионалы своего дела, смогли много чего посоветовать. Заказывала шторы. Летом эта услуга актуальна, поэтому пришлось подождать дольше обычного(около 2 месяцев, в салоне об этом предупредили сразу), но оно того стоило. Цены приемлемые, мастер установил всё очень быстро и качественно, шторы выглядят прекрасно. Буду обязательно заказывать ещё через Мотива. Спасибо!

Arvustus Google'ist