KASSETTmarkiisid: LIHTNE JUHTIMINE, KINDEL KAITSE

Järelmaks 0%, väljasõit koju ja mõõtmine tasuta

Enam kui 10-aastase kogemusega disainer sõidab teie juurde koju, tutvustab teile kangaid ja mudeleid ning võtab ka mõõdud

DISAINERI VÄLJASÕIT
SUURIM VALIK
Motiva pakub üle 300 kanga ja profiilivärvi
KUJUNDAJA VÄLJASÕIT KOJU
või kontorisse koos kangaste ja karniiside näidistega
INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE
markiiside valmistamine vastavalt teie mõõtudele
MIKS TASUB VALIDA Just meid
MIKS KAUBAMÄRK GAVIOTA JA NENDE markiisid ALAND?
Gaviota on ruloode, varikatuste ja piirete komponentide ja süsteemide tootmise liider. See asub Hispaanias (Alicantes) ja tal on 50-aastane kogemus päikesevarjete valdkonnas. Ettevõttel on suur tööstuslik tootmisvõimsus, et rahuldada mis tahes nõudlust, ning alati ollakse valmis oma kliente aitama.

REGULEERITAV KALDENURK
Markiisi Aland kaldenurka saab seadistada vahemikus 5-75 kraadi, mis võimaldab selle kasutamist mitmesugustes olukordades ja erinevate paigaldusasendite puhul (vihmavee ärajuhtimiseks on vajalik 14-kraadine kaldenurk).
PERSONAALSED LAHENDUSED
Saadaval kuni 6 m (laius) x 3,5 m (sügavus) või sidestatuna kuni 14 m (laius), laia valiku standardsete ja kohandatud paigalduskronsteinidega, mis võimaldab markiisi Aland paigaldamist igasugustele hoonetele.
KASSETI KORPUS
Tihedalt liibuv, täielikult suletud kassetikorpus katab markiisi korralikult, kaitstes kangast ja juhtimismehhanismi sissetõmmatuna halbade ilmaolude eest. Lisaks minimalistlik välimus.
VETTHÜLGAVAD KANGAD
Lai valik eksklusiivseid akrüülkiududest kangaid, mis ei veni, moondu ega rebene. Saadaval erinevates värvides, mis sobivad kõigile
MILLISED ON VÄLJATÕMMATAVATE KASSETTmarkiiside EELISED?
Kujundage oma kodu ümber varikatuste abil!
Varikatuse elegantne välimus ja nüüdisaegne disain täiendavad suurepäraselt nüüdisaegsete majade välisilmet.

Markiisi käsitsi või automaatse väljatõmbamise võimalus spetsiaalse ajami ja kaugjuhtimispuldi abil tagab hubasuse ja kasutusmugavuse.

Markiisidesse saab integreerida LED-valgustuse, mis tekitab mõnusa atmosfääri ja pakub lisavalgustust terrassile või verandale.

Akrüülkangaste suur värvi- ja toonivalik võimaldab valida ideaalse lahenduse, mis sobib üldise stiili ja kujundusega.

Markiisi saab kinnitada nii lae kui ka seina külge, mis võimaldab paigaldada seda terrassidele, rõdudele ja akendele tõhusaks kaitseks ja mugava keskkonna loomiseks.
LIHTNE PAIGALDUS, ÜLIMALT TÕHUS!
markiisid - HUBASUS LAGEDA TAEVA ALL
Olenemata sellest, kas vajate kaitset ereda päikese eest või hubast lõõgastumiskohta lageda taeva all, pakuvad meie markiisid teile kõike vajalikku. Tänu stiilsele kujundusele ja mitmekülgsele paigaldusele, mis võimaldab neid nii lakke kui ka seinale kinnitada, on need ideaalne lahendus terrassidele, rõdudele ja akendele. Tundke meie markiisi abil värskest õhust ja mugavusest rõõmu igal ajal!
KAITSE JA MUGAVUS TEIE PERELE!
Markiisid pole mitte ainult mugavuse allikas, vaid ka teie pere ohutuse tagatis iga ilmaga. Et need on valmistatud kvaliteetmaterjalidest ja varustatud tugeva konstruktsiooniga, peavad need vastu isegi tugevatele tuultele ja paduvihmadele, hoides mööbli hästi kaitstuna ja luues hubase puhkekeskkonna kogu perele. Nii saate rõõmu tunda värskest õhust ja loodusest iga ilmaga, teades, et meie markiisid kaitsevad teid ja teie hinnalisi esemeid usaldusväärselt ootamatute ilmastikutingimuste eest.
KASSETTmarkiiside KASUTAMISE NÄITED
Markiisid terrassile:
Suurus: 2000 х 1500мmm
Kangas: Sattler Elements Gray
Profiil: valge
Markiisid mootoriga:
Suurus: 6000 х 3500mm
Kangas: Sattler 318
Profiil: antratsiit
Markiisid mootoriga:
Suurus: 2500 х 2000mm
Kangas: Sattler 318
Profiil: antratsiit
Markiisid terrassile:
Suurus: 4500 х 3000mm
Kangas: Sattler 338
Profiil: valge
Markiisid mootoriga:
Suurus: 5000 х 3500mm
Kangas: Sattler 385
Profiil: pruun
Taotlege spetsialistilt personaalset nõustamist oma kodu jaoks.
Meie meeskond aitab teil mahtuda igasse eelarvesse tänu suurele erinevate tootjate kangavalikule.

Spetsialist teeb kõik vajalikud mõõtmised ning võtab ka täieliku vastutuse nende täpsuse eest.

Nõuandeid ja soovitusi jagavad üle 10-aastase kogemusega spetsialistid.
Meie ülikogenud spetsialistid pakuvad väljasõiduteenust teie juurde koju koos materjalinäidistega. Nad võtavad meeleldi kõik vajalikud mõõtmised täpsuse garantiiga ja jagavad teiega inspireerivaid ideid teie interjööriga seoses.

Ja kõige huvitavam on see, et just praegu on see teenus teile tasuta!
MEID USALDAB ENAM KUI 10 000 KLIENTI JA SOOVITAVAD MEID TEISTELE
Suhtlemine Motivaga oli väga meeldiv kogemus. Tellisin endale kassettrulood ja kardinasiinid. Müügikonsultant tuli koju, võttis mõõdud ja koos valisime kanga (tal oli kaasas suur valik näidiseid). Seejärel 3 nädalat ootamist ja valmis saigi. Vahepealne suhtlemine käis meilide teel ja alati vastati väga kiiresti ja isegi väljaspool ametlikku tööaega. Minule jäi Motivast mulje kui väga professionaalsest ja kliendile orienteeritud firmast.

Arvustus Google'ist
Päringule reageeriti kiirelt ja meie kodus kohapeal käis nõu andmas Jekaterina, kelle abiga valisime välja sobivad lahendused. Tarneaja osas on natuke ootamist kuid kuid tellimus täideti varem, mis oli väga positiivseks üllatuseks. Paigaldus käis kiirelt ja professionaalselt! Jäime väga rahule nii toodete kui teenindusega ja plaan on mõne aja pärast veel juurde osta täiendavad kardinad.

Arvustus Google'ist
Очень довольна выполненной работой! Дизайнер приехала к нам домой, сняла все размеры и привезла с собой полный чемодан тканей на выбор (заранее обговорили ТЗ). Помогла подобрать цвет и фактуру ткани, вместе выбрали крепления и карниз. Техник по установке оперативно всё установил. Спасибо за проделанную работу!

Arvustus Google'ist
Хорошее обслуживание. В салоне работают профессионалы своего дела, смогли много чего посоветовать. Заказывала шторы. Летом эта услуга актуальна, поэтому пришлось подождать дольше обычного(около 2 месяцев, в салоне об этом предупредили сразу), но оно того стоило. Цены приемлемые, мастер установил всё очень быстро и качественно, шторы выглядят прекрасно. Буду обязательно заказывать ещё через Мотива. Спасибо!

Arvustus Google'ist