Padjad ja voodikatted tellimisel teie interjööri jaoks

ning lõhnad kodu ja tekstiili jaoks

Enam kui 10-aastase kogemusega disainer sõidab teie juurde koju, tutvustab teile kangaid ja mudeleid ning võtab ka mõõdud

DISAINERI VÄLJASÕIT
MIKS TASUB VALIDA Just meid
ENAM KUI 5000 KANGAST
seega saate meiega teha just selle kõige õigema valiku
KUJUNDAJA VÄLJASÕIT KOJU
või kontorisse koos kangaste ja karniiside näidistega
INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE
mistahes keerukuse ja eelarvega kardinate õmblemine tellimusel
MILLISED EELISED on meie voodikatetel ja patjadel?
Tellitavaid patju ja voodikatteid saab kohandada vastavalt teie kardinatele või mõnele muule teie kodu detailile. Tänu võimalusele neid valmistada igas suuruses sobivad need ideaalselt igasse ruumi.

Teie eelistustele ja stiilile vastav toode aitab luua ruumis ühtse ja harmoonilise ilme.

Saame luua patju ja voodikatteid, mis sobivad ideaalselt teie ruumi, olenemata tellitud mõõtudest.

Kvaliteetmaterjalid tagavad mitte ainult stiilse välimuse, vaid ka vastupidavuse, lisaks hubasuse ja mugavuse teie kodus.
padjad ja voodikatted
PADJAD al
50€

Meilt saab tellida dekoratiivseid patju ja Motiva parimatest kangastest voodikatteid. Arvame, et need on detailid, mis muudavad interjööri. Meie valmistatud padjad ja voodikatted kujundavad ümber iga ruumi, luues stiili ja hubasust.

VOODIKATTED al
300€
KOMPLEKTID al
310€
SOODSALT

Lõhnad KODU, TEKSTIILI JA AUTODE JAOKS

kodulõhnastajad

pulgakestega/lilledega

Aurustumine ei vaja kuumutamist, aurustumine toimub toatemperatuuril, kuid aurustumise intensiivsus sõltub toatemperatuurist

Tekstiiliparfüümid

Tekstiiliparfüüm aerosooli kujul on mõeldud riiete, voodipesu ja sisustustekstiilide, sh mööblipolstri lõhnastamiseks.

Aroomikaart

Lõhnastatud plaadike autodele, kappidele, tumbadele ja igasugustele suletud ruumidele. Aroomi intensiivsus väheneb kolme-nelja kuu pärast

Parfüümaerosoolid

Pihustage parfüümi pindadest 20-30 cm kauguselt. Vajadusel korrake pihustamist korduvalt maja/kontori/salongi eri osades.

Klamber-aromatisaator

auto jaoks

Võtke aroomiklamber pakendist ja kinnitage klambri abil autosalongi ventilatsiooniresti külge

Parfümeeritud kontsentraat

pesule

Parfümeeritud kontsentraat pesule annab teie pesule õrna ja kauakestva lõhna. Ideaalne käterätikute, laudlinade, tekkide, voodi- ja aluspesu lõhnastamiseks.

MEID USALDAB ENAM KUI 10 000 KLIENTI JA SOOVITAVAD MEID TEISTELE
Suhtlemine Motivaga oli väga meeldiv kogemus. Tellisin endale kassettrulood ja kardinasiinid. Müügikonsultant tuli koju, võttis mõõdud ja koos valisime kanga (tal oli kaasas suur valik näidiseid). Seejärel 3 nädalat ootamist ja valmis saigi. Vahepealne suhtlemine käis meilide teel ja alati vastati väga kiiresti ja isegi väljaspool ametlikku tööaega. Minule jäi Motivast mulje kui väga professionaalsest ja kliendile orienteeritud firmast.

Arvustus Google'ist
Päringule reageeriti kiirelt ja meie kodus kohapeal käis nõu andmas Jekaterina, kelle abiga valisime välja sobivad lahendused. Tarneaja osas on natuke ootamist kuid kuid tellimus täideti varem, mis oli väga positiivseks üllatuseks. Paigaldus käis kiirelt ja professionaalselt! Jäime väga rahule nii toodete kui teenindusega ja plaan on mõne aja pärast veel juurde osta täiendavad kardinad.

Arvustus Google'ist
Очень довольна выполненной работой! Дизайнер приехала к нам домой, сняла все размеры и привезла с собой полный чемодан тканей на выбор (заранее обговорили ТЗ). Помогла подобрать цвет и фактуру ткани, вместе выбрали крепления и карниз. Техник по установке оперативно всё установил. Спасибо за проделанную работу!

Arvustus Google'ist
Хорошее обслуживание. В салоне работают профессионалы своего дела, смогли много чего посоветовать. Заказывала шторы. Летом эта услуга актуальна, поэтому пришлось подождать дольше обычного(около 2 месяцев, в салоне об этом предупредили сразу), но оно того стоило. Цены приемлемые, мастер установил всё очень быстро и качественно, шторы выглядят прекрасно. Буду обязательно заказывать ещё через Мотива. Спасибо!

Arvustus Google'ist