Motiva Blogi

"Avatud elu" aprilli 2024 värvipalett

Avatud elu

Iga päevaga lisandub üha rohkem kaasaegseid kodusid, mis hõlmavad oma disainis avatud kööki ja elutuba, kus köök saab osaks üldisest sisekujundusest. Sel kuul kujundasime avatud elutoa, kasutades uut Kobe kardemoni tooni kardina kangast, et lisada ruumi kevadist meeleolu. See pehme värv ja šenillkardina tekstuur täiendavad suurepäraselt kaasaegset köögistiili. Tulemuseks on avatud ja kutsuv ilme õrnade aktsentidega.
Värvipalett

Me oleme kevadistest värvitoonidest inspireeritud, ühendades pehme, pastelse puderroosa helema maalähedase varjundiga ning kuldsete aktsentidega.
Praktilisus ja esteetika

Avatud köögi ja elutoaga on oluline omada avarat ja mitmekülgset ruumi, mis toimib täisväärtusliku puhkealana. Planeerige ruumi asetus nii, et see võimaldaks praktilist kasutamist, kahjustamata samas disaini ja esteetikat. Soovitatav on luua hoiuala, mis aitab hoida ruumis korda. Tuleks vältida tarvikuid, mis võivad liikumist takistada. Lehttaimed ja kevadlilled lisavad ruumile elavust.
Kardinad mängivad olulist rolli

Kardinad ja tarvikud mängivad olulist rolli elutoa ja köögiala ühendamisel ning on kogu ruumi kujunduse lahutamatu osa ühtse stiili loomisel. Valige kardinad, mis lisavad stiili ja dekoratsiooni köögi- ja elutoa alale. Kardinate ja ruloode ühendamine võib luua dünaamilise efekti.
Värvilised kombinatsioonid

Kombineerige värve ja nende kihte, et luua ainulaadne segu. Arvestades mustade ja tumedate toonide trende kaasaegsetes köökides ja söögitoas, lisades kangastele pehmeid värvitoone, luuakse kutsuv atmosfäär. Kombineerige omavahel sobivad värvid kardinate ja söögitoolide jaoks, et ühendada elutoa ala. Pastelsed ja pehmed värvitoonid on suurepärane valik, et muuta ruum avaramaks ja sobituvaks laia valiku teiste materjalidega, nagu marmor, tsement ja puit, mida peamiselt kasutatakse avatud ruumi kontseptsioonis.
Uus Huvitav