Motiva Blogi

Mis kardinate tellimisel hinda tegelikult mõjutab?

Kui palju see maksab?” on klientide üks enim esitatud küsimusi.
Hind on igal konkreetsel juhul väga individuaalne ja oleneb vägagi spetsifikatsioonidest.

Mis kardinate tellimisel hinda tegelikult mõjutab:

  • toote mõõdud
  • mittestandardne laekõrgus
  • paigaldustegur
  • õmblusmeetod
  • kanga spetsifikatsioonid
  • paigalduse keerukus
  • objekti asukoht
Toote täpsete mõõtude mõistmine võimaldab välja arvutada kardinapuu laiuse ja toote õmblemiseks vajaliku kanga täpse kulu.
Mittestandardne laekõrgus suurendab kanga kulu ja seega ka hinda.
Kanga paigaldustegur suurendab või vähendab kanga kulu. Mida suurem tegur, seda ilusam näeb kardin välja, kuid maksab ka rohkem.
Õmblusmeetodid on erinevad vastavalt kliendi soovile või disainiprojektile. Kas kardina saab õmmelda lihtsa sirge lindi või volte tekitava kokku kiskuva lindi külge? Hinnad on juhtumiti erinevad. Või tuleb õmmelda kardin käsitsi voltidega – see on peaaegu 2 korda kallim kui tavaline õmblus, sest iga volt asetatakse ja õmmeldakse käsitsi.
Kanga spetsifikatsioonid on väga erinevad. Tüll või võrk, dekoratiivkangas või pimendav, trükitud, tikitud, pressmustriga, sile, struktureeritud? Hinnad on väga erinevad.
Paigalduse keerukus suurendab maksumust. Kui kardin on kõrgem kui 4 meetrit, siis on vaja ehitada toestus kõrguses töötamiseks. Elektrimootoritega lahenduste paigaldus eeldab paigalduskoha ülevaatust, et hinnata elektrikommunikatsioonide ettevalmistusastet.
Ja lõpuks objekti asukoht. Kütus on praegu väga kallis ja spetsialisti töötund maksab olenemata sellest, kas ta juhib autot või töötab teie juures kohapeal. Teie juurde sõidavad nõustamiseks kohale meie disainer, seejärel paigaldajad (kui objekt on suur, siis mitu korda), seega loeb see, kui kaugel asute meie salongide ja tootmisrajatiste asukohast ning seegi mõjutab hinda.
Uus Huvitav